flat garage umbrella baloon sun menu cross phone-call arrow-1 arrow-2 arrow-3 arrow-4 arrow-5 arrow-6 arrow-7 heart check tie weight graph graph2 house quot phone envelope linkedin youtube twitter facebook arrow-up arrow-down arrow-right arrow-left txt pdf xls doc zip video image document document

Novinky

Aktuality

RENOMIA BENEFIT je skvělým partnerem pro profesionály v oblasti správy osobních financí

Skupina RENOMIA se stává ideálním partnerem pro specialisty na pojištění a finance, kteří svým klientům poskytují odbornou a objektivní službu v oblasti pojištění, úvěrů, zprostředkování investic nebo spoření.

Jako největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě máme dlouholeté zkušenosti a vyjednávací sílu, díky níž Vám můžeme nabídnout ty nejlepší podmínky na trhu. Díky naší spolupráci získáte nejlepší know-how pro Váš rozvoj i špičkové zázemí a digitální nástroje pro Vás a Vaše klienty.

"Nabízíme Vám férové partnerství, transparentní a jednoduchý systém provizí a stabilní výplatu 2x měsíčně. Spolupracovat s námi můžete jako samostatný zprostředkovatel nebo vázaný zástupce. Další varianty a možnosti spolupráce s Vámi rádi osobně projdeme."

Vztahy s pojišťovnami, bankami a dalšími finančními společnostmi

Naši pozici na trhu vnímáme zejména jako prostředek k tomu, abychom mohli pro Vás a Vaše klienty získat výhody a vyjednávat ty nejlepší podmínky pojištění a dalších produktů. Díky naší specializaci máte navíc k dispozici řadu unikátních programů a řešení pro firemní klientelu.

Technologie a moderní nástroje

Neustále inovativně rozvíjíme vlastní IT systémy a moderní nástroje pro Vás a Vaše klienty, které Vám pomůžeme jednoduše implementovat. Disponujeme online byznysem, vlastním CRM systémem, srovnávači a kalkulátory. Jsme digitálně propojeni se všemi velkými pojišťovnami v rámci obchodu, správy klientů i likvidace škod.

Funkční podpora v oblasti legislativy

Naše vlastní právní oddělení Vám poskytne veškerou podporu při implementaci nových zákonů (GDPR, IDD, MIFID,…). Vytváříme nástroje a nastavujeme procesy, které snižují administrativní zátěž, přinášejí časovou úsporu a současně vyhovují požadavkům ze strany dozorových orgánů.

Tým RENOMIA BENEFIT:

Michal Musil

obchodní ředitel RENOMIA BENEFIT

Michal.Musil2@renomiabenefit.cz

Aleš Nypl

ředitel provozu a péče o klienty RENOMIA BENEFIT

ales.nypl@renomiabenefit.cz

Ing. Michal Král

produktový manažer životního pojištění

michal.kral@renomiabenefit.cz

Karla Veselá

produktový manažer pro úvěry

karla.vesela@renomiabenefit.cz