flat garage umbrella baloon sun menu cross phone-call arrow-1 arrow-2 arrow-3 arrow-4 arrow-5 arrow-6 arrow-7 heart check tie weight graph graph2 house quot phone envelope linkedin youtube twitter facebook arrow-up arrow-down arrow-right arrow-left txt pdf xls doc zip video image document document

RENOMIA BENEFIT

RENOMIA BENEFIT je značkou společností RENOMIA, a. s. a RENOMIA BENEFIT a.s. RENOMIA již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu, pojištění pro firmy a jejich zaměstnance, a to nejen v ČR, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy.

V oblasti spotřebitelských úvěrů a pojišťovacích produktů Vám služby poskytnou pracovníci RENOMIA, a. s., V oblasti investování: investičních podílových fondů, fondů kvalifikovaných investorů a dluhopisů Vám budou nápomocni pracovníci RENOMIA BENEFIT a.s. Zástupci obou společností Vám zároveň zajistí sjednání či úpravu penzijního spoření.

RENOMIA BENEFIT vnímá specifické požadavky na pojištění osob jak z pohledu zaměstnavatelů, tak samotných zaměstnanců v různých pracovních pozicích. RENOMIA BENEFIT se zaměřuje na problematiku zaměstnaneckých benefitů, komplexních služeb v oblasti pojištění a finančních služeb.

Náš příběh

1993

Založení společnosti RENOMIA, která je v současnosti největší makléřskou společností v oblasti pojištění a risk managementu ve střední a východní Evropě.

RENOMIA

Vznik specializovaného oddělení RENOMIA BENEFIT, které se zaměřilo na zaměstnanecké benefity a specifické požadavky na pojištění osob jak z pohledu zaměstnavatelů, tak zaměstnanců.

Současnost

Klientům nabízíme komplexní služby v oblasti financí. Nabízíme řešení a služby pro občany, firmy, máme unikátní produkty a skvělý tým specialistů.

NAŠE Hodnoty

 • Dobré vztahy
  Dobré vztahy jsou základem pro poskytování kvalitní služby, rozvoj našich vztahů s klienty a obchodními partnery.
 • Spolehlivost
  Spolehlivost pro nás znamená poctivý a odpovědný přístup. Dodržíme vše, co slíbíme dle dohodnutých pravidel.
 • Služba
  Ochotně plníme přání a potřeby našich klientů, obchodních partnerů a kolegů. Nabízíme kvalitu, blízké partnerství a aktivní hledání řešení.
 • Rozvoj
  Osobním a profesním růstem se podílíme na dlouhodobém rozvoji firmy. Díky tomu naši klienti rostou s námi a my s nimi.
 • Nadšení
  Klienty chceme nadchnout našim přístupem i službou. Pozitivní myšlení tvoří skvělá řešení.

Náš tým

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„Fascinuje mne příběh RENOMIA, která dosáhla pozice největší makléřské firmy na trhu firemního pojištění. Již více než dvě desetiletí za všech okolností hájí zájmy klientů, chrání firmy a jejich zaměstnance před riziky, a to vše díky poctivé práci, nadšení a komplexnosti poskytovaných služeb.
Ohromný potenciál holdingu, nadstandardní vztahy s klienty, odborné zázemí, lidé, které máme v týmu RENOMIA BENEFIT, nám dávají ty nejlepší předpoklady k tomu, abychom našim klientům poskytovali užitečná řešení ve finančních službách. Naši klienti mají své finance pod kontrolou, mají přehled o jednotlivých produktech a rozumí tomu, v čem jim usnadňují život. A to mne baví."

Martin Loubr
ředitel společnosti

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„Myšlenka věnovat se plnohodnotným retailovým finančním službám uzrávala v hlavách zakladatelů společnosti RENOMIA několik let. Na jedné straně dosáhli pozice největší makléřské firmy na trhu v oblasti firemního pojištění, a to zejména díky poctivé a profesionální práci ve prospěch klientů. Na druhé straně sledovali podivné praktiky různých firem a častá zklamání obyčejných lidí z finančního poradenství všeho druhu."

Vilém Matyáš
finanční ředitel, člen představenstva

Podílet se na obchodním vedení a zároveň být součástí projektu digitalizace ve společnosti, která má tak vysoký morální kredit a prestiž v oboru, je splněný karierní sen. Mateřská RENOMIA a.s., je po právu v čele nej makléřů již více než 10 let. RENOMIA BENEFIT je obrovská příležitost, jak poskytovat skutečně kvalitní finanční služby klientům a unikátní zázemí pro profesionální a čestné konzultanty.

Aleš Nypl
manažer řízení procesů, inovací a podpory rozvoje obchodu

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„RENOMIA BENEFIT mi umožňuje se neustále vzdělávat a rozvíjet se. Díky tomu mohu našim klientům poskytovat ten nejlepší servis."

Barbora Kreisingerová
manažer pro firemní klienty

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

Na RENOMIA se mi líbí, že se jedná o českou firmu, kterou její zakladatelé dodnes úspěšně řídí už více než 25 let a která dosáhla významného mezinárodního přesahu. Kvalitní služby, které jsou RENOMIA vlastní, se v sektoru retailového pojištění odráží i v RENOMIA BENEFIT. Na RENOMIA BENEFIT mě baví vidět reálné výsledky práce odrážející se ve službách pro klienty a díky tomu pomáhat při řešení nelehkých životních situací našich klientů.

Michal Král
produktový manažer životního pojištění

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„RENOMIA BENEFIT mě oslovila a přesvědčila svým přístupem ke klientům, hodnotami a férovým jednáním. Tyto atributy jsou mi blízké, a proto pro mě byla práce zde jasná volba. Rád se podílím na budování a dalším rozšiřování této značky a věřím, že v tomto rozvoji budeme úspěšní.“

Petr Mynařík
business analytik & controller

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„Práce pro RENOMIA BENEFIT pro mě byla výzva a zároveň vítaná změna, jelikož jsem dříve pracovala v životní pojišťovně. Seznámila jsem se zde s novými produkty z oblasti investic a úvěrů, ale především s profesionály, kteří své práci opravdu rozumí a dělají ji s radostí.“

Lenka Vítková
Specialistka administrativní podpory

Proč já a RENOMIA BENEFIT?


"RENOMIA BENEFIT mě jednoduše baví. Dobré vztahy s klienty, ale stejně tak i na pracovišti, podpora ze strany kolegů a nadřízených a nadšení do práce, se kterým se zde setkávám, mne motivuje ke stále lepším výsledkům. Skutečnost, že je RENOMIA na trhu již přes 25 let a neustále roste, mne usvědčuje v tom, že to, co tvoříme, tvoříme dobře a velice mne těší být toho součástí."

Ilona Jirásková
specialistka administrativní podpory RENOMIA BENEFIT