flat garage umbrella baloon sun menu cross phone-call arrow-1 arrow-2 arrow-3 arrow-4 arrow-5 arrow-6 arrow-7 heart check tie weight graph graph2 house quot phone envelope linkedin youtube twitter facebook arrow-up arrow-down arrow-right arrow-left

RENOMIA BENEFIT

RENOMIA BENEFIT je součástí RENOMIA, a. s., největší pojišťovací makléřské společnosti založené ve střední a východní Evropě. Již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu, pojištění pro firmy a jejich zaměstnance. RENOMIA úspěšně rozvíjí své aktivity nejen v ČR, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy.

RENOMIA BENEFIT vnímá specifické požadavky na pojištění osob jak z pohledu zaměstnavatelů, tak samotných zaměstnanců v různých pracovních pozicích. RENOMIA BENEFIT se zaměřuje na problematiku zaměstnaneckých benefitů, komplexních služeb v oblasti pojištění a poskytování služeb v oblasti finančního poradenství.

Náš příběh

1993

Založení společnosti RENOMIA, která je v současnosti největší poradenskou společností v oblasti pojištění a risk managementu ve střední a východní Evropě.

Britanika

Vznik specializovaného oddělení RENOMIA BENEFIT, které se zaměřilo na zaměstnanecké benefity a specifické požadavky na pojištění osob jak z pohledu zaměstnavatelů, tak zaměstnanců.

Současnost

Klientům nabízíme komplexní služby v oblasti finančního poradenství. Nabízíme řešení a služby pro občany, firmy, máme unikátní produkty a skvělý tým poradců.

NAŠE Hodnoty

 • Dobré vztahy
  Dobré vztahy jsou základem pro poskytování kvalitní služby, rozvoj našich vztahů s klienty a obchodními partnery.
 • Spolehlivost
  Spolehlivost pro nás znamená poctivý a odpovědný přístup. Dodržíme vše, co slíbíme dle dohodnutých pravidel.
 • Služba
  Ochotně plníme přání a potřeby našich klientů, obchodních partnerů a kolegů. Nabízíme kvalitu, blízké partnerství a aktivní hledání řešení.
 • Rozvoj
  Osobním a profesním růstem se podílíme na dlouhodobém rozvoji firmy. Díky tomu naši klienti rostou s námi a my s nimi.
 • Nadšení
  Klienty chceme nadchnout našim přístupem i službou. Pozitivní myšlení tvoří skvělá řešení.

Náš tým

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„Myšlenka založit plnohodnotné retailové finanční poradenství uzrávala v hlavách zakladatelů společnosti RENOMIA několik let. Na jedné straně dosáhli pozice největší makléřské firmy na trhu v oblasti firemního pojištění, a to zejména díky poctivé a profesionální práci ve prospěch klientů. Na druhé straně sledovali podivné praktiky různých firem a častá zklamání obyčejných lidí z finančního poradenství všeho druhu."

Vilém Matyáš
finanční ředitel, člen představenstva

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„Jsem hrdý na to, že hájím dres RENOMIA BENEFIT, která hraje na finančním hřišti fair play. Když jsem slyšel o týmu poprvé, tak jsem si myslel, že se jedná pouze o další pokus marketingově na sebe upozornit. Vůdčí osobnosti týmu mne však přesvědčily, že tentokrát je to jinak. S týmem, u kterého je klient vždy na prvním místě, se totiž plně ztotožňuji, a proto za něj každý den hraji s plným nasazením.“

Petr Šustek
manažer péče o klienty

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„Rozhodla jsem se pro RENOMIA BENEFIT, protože na první místo staví klienta, nabízí ty nejlepší produkty a je podpořena silnou značkou. Mám příležitost zde využít 15 let zkušeností s budováním obchodních týmů a pomoci mým kolegům k úspěchu.“ 

Lenka Klimešová
regionální ředitelka

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„RENOMIA BENEFIT mi umožňuje se neustále vzdělávat a rozvíjet se. Díky tomu mohu našim klientům poskytovat ten nejlepší servis."

Barbora Kreisingerová
manažer pro firemní klienty

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„Ve finančním sektoru, v bankovnictví a pojišťovnictví, pracuji již 21 let a za tu dobu mě oslovilo mnoho finančně poradenských společností. Žádná z jejich nabídek mě nepřesvědčila, že bych v tomto oboru chtěl pracovat. Až RENOMIA BENEFIT přišla s konceptem, který mi konečně dává smysl.”

Jan Jílek
regionální ředitel

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„RENOMIA BENEFIT mě oslovila a přesvědčila svým přístupem ke klientům, hodnotami a férovým jednáním. Tyto atributy jsou mi blízké, a proto pro mě byla práce zde jasná volba. Rád se podílím na budování a dalším rozšiřování této značky a věřím, že v tomto rozvoji budeme úspěšní.“

Petr Mynařík
business analytik & controller

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„Práce pro RENOMIA BENEFIT pro mě byla výzva a zároveň vítaná změna, jelikož jsem dříve pracovala v životní pojišťovně. Seznámila jsem se zde s novými produkty z oblasti investic a úvěrů, ale především s profesionály, kteří své práci opravdu rozumí a dělají ji s radostí.“

Lenka Vítková
administrátor smluv

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„V RENOMIA BENEFIT jsem našla skvělý kolektiv, od kterého mám jedinečnou možnost se učit a který podporuje můj osobní rozvoj. Díky vstřícnému přístupu jsem mohla začít dálkově studovat vysokou školu a těším se, že znalosti, které studiem získám, zde v budoucnu uplatním.“

Denisa Dušková
administrátor smluv

Barbora Kreisingerová

Potřebujete pomoc?

Rádi vás provedeme výběrem pojištění

Barbora Kreisingerová

Barbora Kreisingerová - benefity