flat garage umbrella baloon sun menu cross phone-call arrow-1 arrow-2 arrow-3 arrow-4 arrow-5 arrow-6 arrow-7 heart check tie weight graph graph2 house quot phone envelope linkedin youtube twitter facebook arrow-up arrow-down arrow-right arrow-left txt pdf xls doc zip video image document document

RENOMIA BENEFIT

RENOMIA BENEFIT je značkou společností RENOMIA, a. s. a RENOMIA BENEFIT a.s. RENOMIA již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu, pojištění pro firmy a jejich zaměstnance, a to nejen v ČR, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy.

V oblasti spotřebitelských úvěrů, pojišťovacích produktů a doplňkového penzijního spoření Vám služby poskytnou pracovníci RENOMIA, a. s.
V oblasti investování: investičních podílových fondů, fondů kvalifikovaných investorů a dluhopisů Vám budou nápomocni pracovníci RENOMIA BENEFIT, a.s.

RENOMIA BENEFIT vnímá specifické požadavky na pojištění osob jak z pohledu zaměstnavatelů, tak samotných zaměstnanců v různých pracovních pozicích. RENOMIA BENEFIT se zaměřuje na problematiku zaměstnaneckých benefitů, komplexních služeb v oblasti pojištění a finančních služeb.

Náš příběh

1993

Založení společnosti RENOMIA, která je v současnosti největší makléřskou společností v oblasti pojištění a risk managementu ve střední a východní Evropě.

RENOMIA

Vznik specializovaného oddělení RENOMIA BENEFIT, které se zaměřilo na zaměstnanecké benefity a specifické požadavky na pojištění osob jak z pohledu zaměstnavatelů, tak zaměstnanců.

Současnost

Klientům nabízíme komplexní služby v oblasti financí. Nabízíme řešení a služby pro občany, firmy, máme unikátní produkty a skvělý tým specialistů.

NAŠE Hodnoty

 • Dobré vztahy
  Dobré vztahy jsou základem pro poskytování kvalitní služby, rozvoj našich vztahů s klienty a obchodními partnery.
 • Spolehlivost
  Spolehlivost pro nás znamená poctivý a odpovědný přístup. Dodržíme vše, co slíbíme dle dohodnutých pravidel.
 • Služba
  Ochotně plníme přání a potřeby našich klientů, obchodních partnerů a kolegů. Nabízíme kvalitu, blízké partnerství a aktivní hledání řešení.
 • Rozvoj
  Osobním a profesním růstem se podílíme na dlouhodobém rozvoji firmy. Díky tomu naši klienti rostou s námi a my s nimi.
 • Nadšení
  Klienty chceme nadchnout našim přístupem i službou. Pozitivní myšlení tvoří skvělá řešení.

Náš tým

Nabízíme retailové služby na nejvyšší úrovni

„Myšlenka věnovat se plnohodnotným retailovým finančním službám uzrávala v hlavách zakladatelů společnosti RENOMIA několik let. Na jedné straně dosáhli pozice největší makléřské firmy na trhu v oblasti firemního pojištění, a to zejména díky poctivé a profesionální práci ve prospěch klientů. Na druhé straně sledovali podivné praktiky různých firem a častá zklamání obyčejných lidí z finančního poradenství všeho druhu.“

Vilém Matyáš
člen představenstva

RENOMIA BENEFIT nabízí služby nejen přímým retailovým klientům, ale také zaměstnancům našich korporátních klientů. Vážím si toho, že se mohu podílet na obchodním vedení RENOMIA BENEFIT, na dalším rozvoji služeb, našich odborných kvalit a také moderních nástrojů, které umožňují efektivní správu portfolií našich klientů. V RENOMIA BENEFIT poskytujeme vysoce individualizované služby za velice výhodných podmínek, a tuto konkurenční výhodu budeme ve prospěch našich klientů i nadále posilovat.

Michal Musil
obchodní ředitel RENOMIA BENEFIT

Poskytujeme unikátní zázemí pro kvalitní konzultanty

„Podílet se na projektu digitalizace ve společnosti, která má tak vysoký morální kredit a prestiž v oboru, je splněný karierní sen. RENOMIA je po právu již více než desetiletí makléřskou jedničkou na českém trhu. RENOMIA BENEFIT je obrovská příležitost, jak poskytovat skutečně kvalitní finanční služby retailovým klientům a vytvářet unikátní zázemí pro profesionální a čestné konzultanty.“

Aleš Nypl
ředitel provozu a péče o klienty RENOMIA BENEFIT

Spokojení zaměstnanci jsou nejlepší firemní investice

„V RENOMIA BENEFIT mohu zúročit několikaleté zkušenosti s poskytováním pojišťovacích a finančních služeb firemním klientům, a to i na mezinárodní úrovni. Věnuji se primárně oblasti zaměstnaneckých benefitů, která je velice pestrá a umožňuje nám vytvářet zaměstnanecké programy přesně na míru potřeb našich klientů. Jste lokální SME firma, nebo naopak velká mezinárodní společnost? Navrhneme a budeme pro vás spravovat atraktivní programy, které zvýší spokojenost a loajalitu vašich zaměstnanců a zároveň vám pomohou eliminovat řadu rizik, která mohou ohrozit každodenní život vaší společnosti.“

Barbora Kreisingerová
manažer pro firemní klienty

Pro naše klienty jen to nejlepší

„Na RENOMIA se mi líbí, že se jedná o českou firmu, kterou její zakladatelé úspěšně řídí už od roku 1993 a která dosáhla významného mezinárodního přesahu. Kvalitní služby, které jsou RENOMIA vlastní, nabízíme v sektoru retailového pojištění prostřednictvím RENOMIA BENEFIT. Vybíráme z nabídky na trhu ty nejkvalitnější produkty a služby a pomáháme našim klientům řešit nelehké životní situace.“

Michal Král
produktový manažer životního pojištění

Šetříme Vám čas, peníze i starosti

„RENOMIA patří ke špičce v pojišťovnictví nejen v tuzemsku, ale i na úrovni střední a Východní Evropy. Oceňuji rodinnou atmosféru, důvěru, otevřenost a podporu, kterou vedení společnosti poskytuje týmu specialistů RENOMIA BENEFIT. Vedle pojistných řešení zde úspěšně rozvíjíme služby v oblasti financování bydlení, úvěrů pro fyzické osoby i podnikatele nebo zhodnocení volných finančních prostředků. Šetříme našim klientům čas, peníze i starosti.“

Karla Veselá
produktový manažer pro úvěry