flat garage umbrella baloon sun menu cross phone-call arrow-1 arrow-2 arrow-3 arrow-4 arrow-5 arrow-6 arrow-7 heart check tie weight graph graph2 house quot phone envelope linkedin youtube twitter facebook arrow-up arrow-down arrow-right arrow-left

RENOMIA BENEFIT

RENOMIA BENEFIT je součástí RENOMIA, a. s., největší pojišťovací makléřské společnosti založené ve střední a východní Evropě. Již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu, pojištění pro firmy a jejich zaměstnance. RENOMIA úspěšně rozvíjí své aktivity nejen v ČR, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy.

RENOMIA BENEFIT vnímá specifické požadavky na pojištění osob jak z pohledu zaměstnavatelů, tak samotných zaměstnanců v různých pracovních pozicích. RENOMIA BENEFIT se zaměřuje na problematiku zaměstnaneckých benefitů, komplexních služeb v oblasti pojištění a poskytování služeb v oblasti finančního poradenství.

Náš příběh

1993

Založení společnosti RENOMIA, která je v současnosti největší poradenskou společností v oblasti pojištění a risk managementu ve střední a východní Evropě.

Britanika

Vznik specializovaného oddělení RENOMIA BENEFIT, které se zaměřilo na zaměstnanecké benefity a specifické požadavky na pojištění osob jak z pohledu zaměstnavatelů, tak zaměstnanců.

Současnost

Klientům nabízíme komplexní služby v oblasti finančního poradenství. Nabízíme řešení a služby pro občany, firmy, máme unikátní produkty a skvělý tým poradců.

NAŠE Hodnoty

 • Dobré vztahy
  Dobré vztahy jsou základem pro poskytování kvalitní služby, rozvoj našich vztahů s klienty a obchodními partnery.
 • Spolehlivost
  Spolehlivost pro nás znamená poctivý a odpovědný přístup. Dodržíme vše, co slíbíme dle dohodnutých pravidel.
 • Služba
  Ochotně plníme přání a potřeby našich klientů, obchodních partnerů a kolegů. Nabízíme kvalitu, blízké partnerství a aktivní hledání řešení.
 • Rozvoj
  Osobním a profesním růstem se podílíme na dlouhodobém rozvoji firmy. Díky tomu naši klienti rostou s námi a my s nimi.
 • Nadšení
  Klienty chceme nadchnout našim přístupem i službou. Pozitivní myšlení tvoří skvělá řešení.

Náš tým

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„Fascinuje mne příběh RENOMIA, která dosáhla pozice největší makléřské firmy na trhu firemního pojištění. Již více než dvě desetiletí za všech okolností hájí zájmy klientů, chrání firmy a jejich zaměstnance před riziky, a to vše díky poctivé práci, nadšení a komplexnosti poskytovaných služeb.
Ohromný potenciál holdingu, nadstandardní vztahy s klienty, odborné zázemí, lidé, které máme v týmu RENOMIA BENEFIT, nám dávají ty nejlepší předpoklady k tomu, abychom našim klientům poskytovali užitečná řešení a dávali ty nejlepší rady ve finančních službách. Naši klienti mají své finance pod kontrolou, mají přehled o jednotlivých produktech a rozumí tomu, v čem jim usnadňují život. A to mne baví."

Martin Loubr
ředitel společnosti

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„Myšlenka založit plnohodnotné retailové finanční poradenství uzrávala v hlavách zakladatelů společnosti RENOMIA několik let. Na jedné straně dosáhli pozice největší makléřské firmy na trhu v oblasti firemního pojištění, a to zejména díky poctivé a profesionální práci ve prospěch klientů. Na druhé straně sledovali podivné praktiky různých firem a častá zklamání obyčejných lidí z finančního poradenství všeho druhu."

Vilém Matyáš
finanční ředitel, člen představenstva

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„RENOMIA BENEFIT mi umožňuje se neustále vzdělávat a rozvíjet se. Díky tomu mohu našim klientům poskytovat ten nejlepší servis."

Barbora Kreisingerová
manažer pro firemní klienty

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„RENOMIA BENEFIT mě oslovila a přesvědčila svým přístupem ke klientům, hodnotami a férovým jednáním. Tyto atributy jsou mi blízké, a proto pro mě byla práce zde jasná volba. Rád se podílím na budování a dalším rozšiřování této značky a věřím, že v tomto rozvoji budeme úspěšní.“

Petr Mynařík
business analytik & controller

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„Práce pro RENOMIA BENEFIT pro mě byla výzva a zároveň vítaná změna, jelikož jsem dříve pracovala v životní pojišťovně. Seznámila jsem se zde s novými produkty z oblasti investic a úvěrů, ale především s profesionály, kteří své práci opravdu rozumí a dělají ji s radostí.“

Lenka Vítková
administrátor smluv

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„V RENOMIA BENEFIT jsem našla skvělý kolektiv, od kterého mám jedinečnou možnost se učit a který podporuje můj osobní rozvoj. Díky vstřícnému přístupu jsem mohla začít dálkově studovat vysokou školu a těším se, že znalosti, které studiem získám, zde v budoucnu uplatním.“

Denisa Dušková
administrátor smluv

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„Být profesionálním úvěrovým poradcem znamená pojmout značné množství informací – hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, spotřebitelské úvěry, podnikatelské úvěry, leasingy. Bez kvalitního zázemí a možnosti rozvoje se v dnešní době poradci nemohou plně realizovat. Detailní metodická podpora a neustálé vzdělávání jsou klíčové. Jsem ráda, že se mohu podílet na rozvoji firmy, která je známá svým férovým vztahem ke klientům."

Dagmar Krátká
produktový manažer pro úvěry

Proč já a RENOMIA BENEFIT?

„RENOMIA BENEFIT pro mě znamená přidanou hodnotu. Poskytovat klientů ty nejlepší služby. Jsem velmi hrdá na to, že mohu být součástí skvělého týmu a podílet se na jeho rozvoji propracovaným systémem vzdělávání, který nám všem umožňuje svědomitě naplňovat hodnoty společnosti. Investice do vědění přece nesou nejvyšší úrok."

Veronika Heinzová
specialista vzdělávání a administrativní podpory

Barbora Kreisingerová

Potřebujete pomoc?

Rádi vás provedeme výběrem pojištění

Barbora Kreisingerová

Barbora Kreisingerová - benefity